به مجتمع آموزشی و فرهنگی سما واحد یزد خوش آمدید

خبر خوان

حدیث

امام علی علیه السلام: مَا أَكْثَـرَ اَلْعِبـَرَ وَ أَقَـلَّ اَلاِعْتِبَـارَ چه بسيار است پنـدها و چه اندكاند، پنـد پـذيران. نهج البلاغه/کلمات قصار 297

برگزاری کلاس آموزشی " آموزش هوشمند در مدرسه هوشمند " در مرکزآموزشی وفرهنگی سما واحد یزد

همزمان با ارتقاء مدارس سما یزد به مدارس هوشمند،کلاس آموزشی آشنایی با بردهوشمند

ویژه معلمان برگزار گردید

 

به گزارش مسرور،مسئول روابط عمومی مرکزآموزشی وفرهنگی سما واحد یزد:

محمدرضا رحیمی،معاون دانشگاه وریاست مرکزآموزشی وفرهنگی سما واحد یزد در رابطه با برگزاری کلاس اموزشی آشنایی با برد هوشمند ویژه معلمان در این مرکز گفت:

مدرسه هوشمند مؤسسه آموزشي است كه درجهت فرايند ياددهي يادگيري وبهبود مديريت به صورت نظام يافته اي بازسازي شده تا كودكان را براي عصر اطلاعات آماده سازد.

درواقع مدرسه هوشمند واقعی مدرسه ای است که  آموزش در آن  هوشمند شده باشد و نیاز کنونی جامعه آموزشی ما تغییر و حرکت به سوی هوشمند سازی آموزش و آموزش بر اساس نیازها و استعدادها است

وی ادامه داد:مدرسه هوشمند متعهد است كه فرصتهاي آموزشي برابری را براي همه دانش آموزان با انواع استعدادها ونيازها فراهم كند. اين تعهد به همه افراد دست اندركار تعليم وتربيت مربوط مي شوداين افراد عبارتند از معلمان، مديران مدارس، كاركنان پشتيباني، اولياء ، جامعه . همه اين افراد بايد بتوانند وآماده كمك به دانش آموزان در مدارس هوشمند باشند.

به همین منظور با توجه به هوشمند سازی کلیه کلاس های مدارس سما یزد ومجهز شدن آن با برد هوشمند،کلاس آشنایی و چگونگی کار با برد هوشمند ،محتواسازی آن برای کلیه پرسنل مدارس به ویژه معلمان برگزار گردید.

جستجو

گالری تصاویر

تصاویر تصادفی

455.jpg

کاربران برخط

ما 55 مهمان و 0 عضو آنلاین داریم