به مجتمع آموزشی و فرهنگی سما واحد یزد خوش آمدید

خبر خوان

حدیث

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182

برگزاری کلاس آموزشی " آموزش هوشمند در مدرسه هوشمند " در مرکزآموزشی وفرهنگی سما واحد یزد

به همت باشگاه پژوهشگران جوان سما یزد ،کلاس آموزشی آشنایی با بردهوشمند ویژه معلمان مدارس سما واحد یزد برگزار گردید

به گزارش مهندس ابراهیم حاجی زاده مسئول باشگاه پژوهشگران جوان سما یزد : با توجه به تجهیز کلیه کلاس های آموزشی مدارس سما واحد یزد به برد هوشمند و به منظور بهره وری بیشتر از امکانات کلاس هوشمند و خدمات رسانی بیشتر به دانش آموزان در عصر کنونی کلاس آموزشی : ویژه معلمان که از مهرماه سال جاری  به همکاری با مجموعه سما می پردازند- با عنوان آشنایی با برد هوشمند برگزار گردید.

  محمدرضا رحیمی،دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان یزد به دنبال بازدید از کلاس مذکور در رابطه با برگزاری کلاس آموزشی آشنایی با برد هوشمند خطاب به معلمان گفت:

مدرسه هوشمند مؤسسه آموزشي است كه درجهت فرايند ياددهي يادگيري وبهبود مديريت به صورت نظام يافته اي بازسازي شده تا كودكان را براي عصر اطلاعات آماده سازد.

درواقع مدرسه هوشمند واقعی مدرسه ای است که  آموزش در آن  هوشمند شده باشد و نیاز کنونی جامعه آموزشی ما تغییر و حرکت به سوی هوشمند سازی آموزش و آموزش بر اساس نیازها و استعدادها است

وی ادامه داد:مدرسه هوشمند متعهد است كه فرصتهاي آموزشي برابری را براي همه دانش آموزان با انواع استعدادها ونيازها فراهم كند. اين تعهد به همه افراد دست اندركار تعليم وتربيت مربوط مي شوداين افراد عبارتند از معلمان، مديران مدارس، كاركنان پشتيباني، اولياء ، جامعه . همه اين افراد بايد بتوانند وآماده كمك به دانش آموزان در مدارس هوشمند باشند.

لازم به ذکر است  طبق تقویم اجرایی باشگاه پژوهشگران جوان سما یزد، کلاس های مذکور و کلاس های مرتبط با حوزه نرم افزارهای آموزشی قابل استفاده در برد هوشمند و مرتبط با کتاب های درسی و مفید برای دانش آموزان در طول سال تحصیلی برگزار می گردد.

جستجو

گالری تصاویر

تصاویر تصادفی

images.jpg

کاربران برخط

ما 11 مهمان و 0 عضو آنلاین داریم