به مجتمع آموزشی و فرهنگی سما واحد یزد خوش آمدید

خبر خوان

حدیث

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182

برگزاری میزگرد هم اندیشی کادر و آموزگاران سمایی استان یزد

میزگرد هم اندیشی مدارس سما استان یزد  با حضور بیش از 130 نفر از معلمان و کادر اجرایی مدارس در دبستان پسرانه سما واحد تفت برگزار گردید.

 

این مراسم با حضور دکتر محمدرضا رحیمی، معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما واحد یزد، دکتر جواهری ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت، آقای دکتر فلاح معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت، آقای مهدیان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان تفت و بیش از 130 نفر از پرسنل و آموزگاران مدارس ابتدایی سما سراسر استان یزد برگزار گردید.

دکتر محمد رضا رحیمی دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان یزد در مراسم افتتاحیه در سخنانی فرمود: تعالی سطح همدلی و همکاری بین کارکنان هریک از مراکز و تعامل بین کارکنان سمای استان مورد انتظار است. همچنین در جهت برندسازی اهداف و عملکرد فعالیتهای سازمان سما، تحقق بخشیدن به شعار هر دانش آموز یک مهارت در کلیه مدارس اجرایی گردد و بازخورد هریک از فعالیتها و مهارتها جهت نهادینه نمودن آن در جلسات هم اندیشی به استحضار دیگر همکاران رسانده شود.

 

وی در ادامه بیان داشتند از نفاط قوت و رشد سما واحد یزد در طی سالیان گذشته رعایت بخشنامه ها و آیین نامه های سازمان سما و آموزش و پرورش بوده است. با توجه به این تجربه مفید رعایت و استمرار آن در واحد یزد و دیگر مراکز سمای استان مورد انتظار است.

در پایان دکتر رحیمی از جدیت تلاشگری تعهد و دلسوزی کلیه مدیران، معاونین،معلمین و کادر آموزشی و اداری سمای استان تقدیر و تشکر به عمل آورد.

حضور مدیران، معاونین آموزشی، پرورشی، معلمین، کادر مالی و کارگزینی در گروه های هم اندیشی به صورت مجزا و تبادل نظر در رابطه با موضوعات مختلف به منظور ارتقا وضعیت موجود و تعالی به وضعیت مطلوب، یکسان سازی برنامه ها در سطح استان در دو کارگاه دو ساعته و همچنین بازدید از رضدخانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت از دیگر برنامه های مراسم مذکور بود. در پایان مراسم  همکاران سمای استان در جشنواره انار شهرستان تفت در باغ صدری این شهرستان شرکت کردند.

جستجو

تصاویر تصادفی

67657.jpg

کاربران برخط

ما 18 مهمان و 0 عضو آنلاین داریم