به مجتمع آموزشی و فرهنگی سما واحد یزد خوش آمدید

خبر خوان

حدیث

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323

کسب مقام سوم مسابقات کشوری پیرامید توسط دانش آموزان دختر سما واحد یزد

دانش آموزان دختر سما واحد یزد مقام سوم مسابقات کشوری پیرامید که در استان تهران برگزار گردید را به دست آورند.

  به گزارش روابط عمومی سما واحد یزد، مسابقات کشوری پیرامید دختران، در روز دوشنبه 6 اسفندماه 97 در سالن مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد. این دوره از مسابقات که در قالب 8 منطقه از کشور برگزار گردید، از هر منطقه 2 تیم اعزام شد و تیم استان های یزد و اصفهان در منطقه 2حضور داشتند که در نهایت تیم دختران سما واحد یزد توانست در این مسابقات، مقام سوم کشوری را از آن خود کند. همچنین تیم استان خراسان جنوبی حائز مقام اول گردید و استان تهران مقام دوم این مسابقات را به دست آورد. 

در پایان، اعضای این تیم پس از بازگشت، مورد استقبال مسئولان محترم مجتمع سما واحد یزد و والدین گرامیشان قرار گرفتند. در این مراسم دکتر محمدرضا رحیمی، معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما واحد یزد ضمن عرض تبریک خدمت اعضای تیم و مربیان گرامی، از والدین این دانش آموزان تقدیر و تشکر به عمل آوردند.