به مجتمع آموزشی و فرهنگی سما واحد یزد خوش آمدید

خبر خوان

حدیث

حضرت محمد صلى الله عليه و آله و سلّم : إنَّ العبدَ لَيَرفَعُ يَدَهُ إلى اللّه ومَطعَمُهُ حَرامٌ ، فكيفَ يُستَجابُ لَهُ وهذا حالُهُ ؟! همانا بنده دستش را (براى دعا) به درگاه خدا بالا مىبرد در حالى كه خوراكش حرام است ؛ با چنين حالى ، چگونه دعايش مستجاب شود ؟. إرشاد القلوب : 149 منتخب ميزان الحكمة : 196

مدیر کل بهزیستی استان یزد در بازدید از مهدکودک سما یزد : آمادگی مجموعه بهزیستی استان و تسهیل امور جهت گسترش مهدهای کودک در مراکز سما استان با توجه به پتانسیل بالای سما و دانشگاههای آزاد اسلامی استان

به گزارش روابط عمومی سما استان یزد: همزمان با فرارسیدن ایام ا... دهه مبارک فجر مراسم نواختن
زنگ انقلاب با حضور مدیر کل و معاونان و مسئولین بهزیستی استان و معاون اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 یزد در محل مهدکودک سما یزد برگزار گردید.

در این مراسم دکتر محمد رضا رحیمی معاون دانشگاه و رئیس مجتمع آموزشی و فرهنگی سما یزد ضمن خوشامدگویی از همکاری خوب بهزیستی استان با مجموعه سما تشکر و آمادگی مراکز سمای استان جهت داشتن مهدکودک های مجهز و با کیفیت بالا  با توجه به ظرفیت بالای مراکز سما در سطح شهرستان ها را اعلام نمود. ایشان همچنین عنوان نمود با توجه به اینکه مجموعه سما که فرزند خلف دانشگاه آزاد است این افتخار را دارد که فرزندان را از یک سالگی تا مدرک دکترا به نحو شایسته با معیار جوان انقلابی و در تراز انقلاب اسلامی تربیت نمایند پس بنابراین سما مجموعه ای شخصی نیست و متعلق به همه مردم می باشد لذا مسئولین استان تلاش هایشان در جهت ارتقای سما به نفع جامعه و ایران اسلامی است.

سپس آقای دکتر عطابخش مدیر کل بهزیستی استان ضمن اظهار خرسندی از حضور در مهدکودک سما و جمع مسئولین سما استان یزد و همکاری با مجموعه سما ، از آمادگی بهزیستی استان و تسهیل امور جهت گسترش مهدهای کودک در مراکز سما استان با توجه به پتانسیل بالای سما و دانشگاههای آزاد اسلامی استان سخن گفت. همچنین ایشان اظهار نمودند در صورت اجرایی شدن دوباره بخشنامه تأسیس مرکز رفاه که در حال حاضر معلق می باشد اولین مجوز مرکز رفاه به مهدکودک سما یزد اختصاص یابد.

در ادامه نونهالان مهدکودک سما سرود ایران من را همسرایی نمودند.

 

پایان بخش این مراسم بازدید از کلاس ها ، امکانات و تجهیزات مهدکودک سما بود.

 

 

 

جستجو

گالری تصاویر

تصاویر تصادفی

index.jpg

کاربران برخط

ما 9 مهمان و 0 عضو آنلاین داریم