به مجتمع آموزشی و فرهنگی سما واحد یزد خوش آمدید

آشنایی با معاونت سما

برگزاری یادواره شهدا کبوتران سمایی در سما واحد یزد

یادواره شهدا با عنوان کبوتران سمایی با حضور آقای دکتر منظری توکلی ریاست سازمان سما و هیات همراه در مرکز آموزشی فرهنگی سما واحد یزد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سما واحد یزد، این یادواره با محوریت شهیدان گرانقدر شهید ابراهیم هادی شهید شاخص کشوری و شهید حسن انتظاری شهید شاخص استان یزد در روز چهارشنبه 15 اسفند در دو نوبت صبح ویژه دانش آموزان و عصر ویژه عموم مردم با حضور مسئولین سازمان سما، دانشگاه آزاد اسلامی و دیگر مسئولین استان و شهرستان یزد در مرکز آموزشی فرهنگی سما واحد یزد برگزار گردید.

    دکتر منظری توکلی طی سخنانی در این یادواره، رسالت مهم دانشگاه و سما را بزرگداشت برنامه های فرهنگی به ویژه برگزاری یادواره شهدا دانست، کسانیکه با ثمره خونشان امروزه امنیت در ایران اسلامی جاری است و خانواده بزرگ سما و دانشگاه آزاد اسلامی با شناخت و معرفی صحیح شهدا و سیره ایشان به مخاطبین بایستی گام محکمی در این راستا بردارند.

      از مهمترین برنامه های یادواره مذکور، برپایی نمایشگاه با موضوعات دفاع مقدس، شهادت، شهدای گمنام و مدافع حرم، فروش کتاب، ادوات جنگی، نمایشگاه آثار دانش آموزان بر روی چفیه در رابطه با شهدا، نمایشگاه آثار دانشجویان، ساخت ماکت و  حضور راوی دانش آموزی در راستای معرفی شهیدان می باشد.

      از دیگر برنامه های یادواره، حضور سخنران کشوری حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسینی در نوبت صبح و حجت الاسلام والمسلمین میر علی اکبری در نوبت عصر و سخنرانی سردار فرهنگ دوست همرزم شهید انتظاری و تجلیل از خانواده شهدا و جانبازان و دانشجوی مدافع حرم سما یزد بود.

 

 

 

 

جستجو